1. سرکه سیب

برای بخش اعظمی از خانم ها سرکه سیب طعم بسیار خوبی دارااست و میتواند مشکلاتی نظیر کاهش وزن شدید را برطرف نماید . استعمال از این ماده همینطور برای پوست و مو دوچندان مطلوب است . این ماده دربردارنده استیک اسید است و سایر آن دربردارنده آب می‌باشد . سرکه سیب همینطور دارنده خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچی است و همچنین قادر است آلودگی های پوست سر را از بین ببرد .

وقتی که در شستشوی سر خود وسواس داشته باشید , اسید مورد نیاز آن را از بین می‌برید که یک پوست سر تندرست بایستی به میزان متعادلی از این مواد اسیدی هم داشته باشد و در نتیجه پوست سر خشک می شود و جوش های چرکی را از بین میبرد و ph سر شمارا متعادل می نماید .

2.جوش شیرین

جوش شیرین می‌تواند سفیدی موها را از بین ببرد و همینطور از پوست سر مراقبت می نماید و با موارد زخم زا مبارزه خواهد کرد . پودر جوش شیرین سدیم هیدروکسید نامیده می شود و یک ماده جامد سپید است که رطوبت را به خود جذب می نماید و بعد روغن اضافه را گرفته , سلول های مرده را از بین برده و جوش چرکی را از بین می برد .

3.روغن درخت چای

روغن درخت جای هم خاصیت ضد عفونی دارااست و به پیشگیری از رشد قارچ و باکتری در پوست سر شما یاری می نماید .

در‌این روش بایستی 2 تا 3 قطره روغن درخت چای را با شامپو ادغام نمایید و مثل همیشه سر خود را با آن بشویید که استعمال از این ترکیب دو تا سه بار در هفته به درمان جوش ها یاری می نماید .


کاشت مو sut پوست ,نماید ,روغن ,درخت ,شیرین ,سرکه ,روغن درخت منبع

مشخصات

آخرین جستجو ها

روستای سولا اموزش ترجمه پوچ تحقیق آمار و مدلسازی دبیرستان سایت دانلود پایان نامه مخاطب خاص من سایت خبری فارس | فارسی خبر | اخبار جدید ایران و جهان جذابيت در مديريت کلینیک مشاوره و خدمات روانشناحتی پرنیان نقد حال