4.آب گوجه فرنگی

گوجه فرنگی به تعادل PH پوست سر یاری می نماید و سالیسیک اسید آن هم در از در بین بردن جوش های چرکی نقش مهمی را ایفا می کنند .

در‌این روش 1 یا این که 2 عدد گوجه فرنگی را بپزید و آن‌گاه آب آن را بگیرید و سپس بعداز شستن سر با شامپو آن را به پوست سر خود بزنید و پنج دقیقه سرتان را با آن ماساژ دهید و پس از 10 الی 15 دقیقه سر خود را یشویید و یک الی دو بار در هفته از این روش استفاده نمایید .

5. سیر

سیر هم دربردارنده سالیسیک¬اسید میباشد و معالجه قابل قبولی برای جوش های چرکی است و همینطور دربردارنده انتی اکسیدان هم میباشد که برای از بین بردن قارچ و ویروس هم مفید است .

برای این روش 3 الی 4 حبه سیر تازه را خرد فرمایید و در آب جوش بریزید و آن‌گاه آب آن را از صافی رد کنید و 5 دقیقه روی پوست سر خود ماساژ دهید و آن‌گاه سر را با شامپو بشویید و 1 الی 2 بار در هفته از آن استفاده نمایید .

 .6 زنجبیل

زنجبیل دربردارنده 12 نوع آنتی اکسیدان فعال است و همینطور دارنده ویتامین e می‌باشد . زنجبیل تازه با پیری پوست نزاع می نماید و از به‌وجود آمدن جوش چرکی در سر جلوگیری می کند و همینطور دارنده خواص ضد التهابی می‌باشد که پرورش مو را تحریک می نماید .

در‌این روش 5 الی 6 تکه از زنجبیل تازه را با 300 میلی لیتر آب جوش ادغام نمائید و آب را از صافی رد فرمائید و 5 دقیقه روی پوست سر ماساژ دهید و بعد سر خود را با شامپو بشویید و 1 الی 2 بار در هفته از آن استفاده کنید.


کاشت مو sut پوست ,زنجبیل ,چرکی ,دقیقه ,دربردارنده ,استفاده ,گوجه فرنگی ,ماساژ دهید ,زنجبیل تازه ,همینطور دارنده ,استفاده نمایید منبع

مشخصات

آخرین جستجو ها

نمایندگی کولرگازی اسپلیت در شیراز آموزش ایلوستریتور و تصویرسازی آدرین رضایی غکس پرسش مهر نسیم سحر جدیدترین یوزر نیم پسورد نود 32، eset nod32 دل نوشته های بی همتا تازه های مد و زیبایی پورتال و سایت تفریحی خبری ایرانیان فروشگاه نوزاد