1 . زیبایی پوست ن کره ای با قانون 10 ثانیه

این قانون یک قانون ساده می باشد . طبق این قانون به محض این‌که از حمام بیرون می‌شوید 10 ثانیه پس از خشک شدن , یک مرطوب کننده طبیعی را به پوست خویش اعمال نمایید . به این دلیل‌که منافذ پوست شما بعداز دوش گرفتن باز می شود و بدین عامل هرچه سریعتر مرطوب کننده خویش را اعمال فرمائید که خوبتر جذب پوست شود .

2 . ماساژ حوله گرم دلیل جوانی پوست ن کره ای

ماساژ حوله گرم می‌تواند در بهبودی گردش خون در بدن امداد نمایند و منافذ بسته شده را گشوده نماید در نتیجه به تنفس پوست امداد می نماید . برای انجام به راحتی حوله پاک را در آب گرم خیس نمائید و بعد آن را روی چهره خویش بگذارید تا کاملا بپوشاند . به آرامی پوست خویش را به بازه زمانی 15 دقیقه ماساژ دهید و در اخر یک مرطوب کننده ارگانیک را به پوست خویش بمالید .

3 . زیبایی پوست ن کره ای با ماسک صورت جلبک دریایی اینقدر سالم می‌ماند

جلبک دریایی دربردارنده مقدار زیادی از انواع ویتامین ها , مواد معدنی با خاصیت ضد باکتری قوی هست . برای استعمال از آن تحت عنوان یک ماسک صورت چند برگه جلبک دریایی را در آب گرم قرار دهید بعد از آن آنان را برداشته و روی صورت خویش قرار دهید . 15 دقیقه اذن دهید که‌این ماسک روی پوست شما بماند که‌این فعالیت در جوان سازی پوست شما و تندرست ماندن آن امداد متعددی مینماید .

4 . نمک دریایی سر نهفته جوانی پوست ن کره ای

نمک دریایی میتواند بر روی پوست تاثیر گذار باشد . نمک دریایی در ضدعفونی و حذف جوش های سرسیاه و بخش های متعدد میتواند بسیار زیاد یاری دهد . برای پاک سازی پوست با نمک دریایی به روش ن کره ای یک قاشق غذاخوری نمک دریایی را به یک لیوان آب گرم اضافه فرمائید بعد از آن هم بزنید صورت خویش را با ترکیب نمک دریایی و آب توسط یک پنبه بمالید و در پایان صورت خود را پاک فرمایید که‌این عمل سبب جوان سازی پوست صورت شما می شود .

5 . لیمو نسخه طبیعی زیبایی پوست ن کره ای

لیمو دربردارنده زیادی اسید سیتریک می‌باشد که سبب حذف سلول های مرده روی پوست می شود . مقداری لیمو را در یک پیاله دربردارنده آب ادغام فرمائید و بعد بوسیله پنبه آن روی صورت خویش بمالید و این فعالیت سبب جوانسازی پوست می شود .


کاشت مو sut پوست ,دریایی ,خویش ,صورت ,ن ,دهید ,پوست ن ,صورت خویش ,جلبک دریایی ,زیبایی پوست ,سازی پوست منبع

مشخصات

آخرین جستجو ها

قالیشویی توحید شماره تماس 02122119596 پرسش مهر 98-97 سرزمین رپ | دانلود آهنگ جدید رپ | رپ جدید دانلود فایل های آموزشی دانلود آهنگ جدید - دل آوازموزیک نیازآباد قدمتی به بلندای تاریخ موارد مشکوک و پاپوش بهترین سایت Rozblog.Rozblog.com معرفی روش های کسب درآمد