1. سرکه سیب

برای بخش اعظمی از خانم ها سرکه سیب طعم بسیار خوبی دارااست و میتواند مشکلاتی نظیر کاهش وزن شدید را برطرف نماید . استعمال از این ماده همینطور برای پوست و مو دوچندان مطلوب است . این ماده دربردارنده استیک اسید است و سایر آن دربردارنده آب می‌باشد . سرکه سیب همینطور دارنده خاصیت آنتی باکتریال و ضد قارچی است و همچنین قادر است آلودگی های پوست سر را از بین ببرد .

وقتی که در شستشوی سر خود وسواس داشته باشید , اسید مورد نیاز آن را از بین می‌برید که یک پوست سر تندرست بایستی به میزان متعادلی از این مواد اسیدی هم داشته باشد و در نتیجه پوست سر خشک می شود و جوش های چرکی را از بین میبرد و ph سر شمارا متعادل می نماید .

2.جوش شیرین

جوش شیرین می‌تواند سفیدی موها را از بین ببرد و همینطور از پوست سر مراقبت می نماید و با موارد زخم زا مبارزه خواهد کرد . پودر جوش شیرین سدیم هیدروکسید نامیده می شود و یک ماده جامد سپید است که رطوبت را به خود جذب می نماید و بعد روغن اضافه را گرفته , سلول های مرده را از بین برده و جوش چرکی را از بین می برد .

3.روغن درخت چای

روغن درخت جای هم خاصیت ضد عفونی دارااست و به پیشگیری از رشد قارچ و باکتری در پوست سر شما یاری می نماید .

در‌این روش بایستی 2 تا 3 قطره روغن درخت چای را با شامپو ادغام نمایید و مثل همیشه سر خود را با آن بشویید که استعمال از این ترکیب دو تا سه بار در هفته به درمان جوش ها یاری می نماید .


کاشت مو sut پوست ,نماید ,روغن ,درخت ,شیرین ,سرکه ,روغن درخت منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

کاشی باستان پرسش مهر 18 معرفی کالا elbadaw فرهاد اکبر صحبت در باره موضوع های مختلف مشاوره تحصیلی املاک کیان خرید اینترنتی U3da دانلود آهنگ جدید | ملودی فا