پیوند مو sut خوب تر است یا این که fit


کاشت مو برای معالجه کم پشتی مو و طاسی انجام می شود . در هنگام تزریق داروی بی حسی و پس از عمل کاشت مو , درد خفیفی حس میکنید . درحال حاضر ببینیم عمل کاشت مو به روش sut و کاشتـ مو به روش fut چیست؟

درین مقاله با گونه های جراحی کاشت مو سر از جمله کاشتـ مو به روش sut , پیوند مو به روش HRT , ترمیم مو و … را بررسی می‌کنیم و در نهایت در زمینه ی هزینه عمل کاشت مو سخن خوا هیم کرد و اطلاعاتی که شما بایستی قبل و پس از کاشت موی سر بدانید , نکاتی را ارایه می‌دهیم .

در کاشتـ مو به روش SUT شما خط رشد بسیار طبیعی و تراکم بسیار بالا را تماشا خواهید کرد , بطوریکه هیچ کس قادر به تشخیص کاشت مو زنده و پیوند مو طبیعی شما نخواهد بود .

به صورت کلی برای درمان کچلی مستلزم ناحیه هدیه دهنده مناسب برای مو , مداخلات مختلف جراحی و استراحت برای چندین روز است , همینطور احتمال دارد شاهد پیدایش آسیب های احتمالی نیز باشید . به دنبال روش های متعدد کاشت مو سر و مخارج آن مورد دعوا قرار می‌گیرد .

 

 

عمل کاشت مو به روش sut

 

 

درین روش نیازی به برش و جراحی نداریم و منجر پیدایش جراحت و طی کردن زمان نقاهت طولانی نمیشود . علت این برتری این روش , برداشت پرسرعت و ظریف موهای پیوندی است . بعداز آن می بایست این موهای پیوندی محافظت شده تا مرحله کاشت آن رسد .

همینطور با به کار گیری از اسلیفت های بسیار دقیق , کاشت گرفت ها با فاصله ای کمتر از یک میلی متر انجام می شود , از سایر مزایای عمل کاشت مو به روش sut است .

سرعت انجام کار و پیوند مو بیشتر هم از مزایای روشSUT است . همینطور بیمار قادر است موهای کاشته شده را در همان روز نخستین در حد یکک سانت مشاهده کنند

 

 


کاشت مو sut کاشت ,پیوند ,موهای ,همینطور ,کاشتـ ,انجام ,موهای پیوندی منبع

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

اسم فرزند دکتر اسکندری همه چیز پارتی پاتوق هواداران میسون شهر بورس خبرگزاری رئال مادرید دانلود آهنگ و سرگرمی کانون هواداران اتلتیکو ایران رزمی کده-دهکده بزرگ رزمی